Linhai

Al meer dan 60 jaar maakt de Chinese productent Linhai motoren en motorfietsen. Vanaf 1981 startte Linhai met de bouw van scooters en in 2001 rolde de eerste quad van de band. Vanaf 1994 heeft Linhai een joint-venture met Yamaha, waar ze vanaf dat moment motoren, motorfietsen en generatoren voor bouwen.

De eerste schreden op de quad (ofwel ATV) markt waren heel voorzichtig, maar momenteel heeft Linhai een complete line-up van quads, maar ook UTV's. Ook was Linhai één van de eerste producenten die zowel een quad als UTV voorzag van een elektrische motor! Ook levert Linhai quads die in Europa op kenteken geleverd kunnen worden, zodat hiermee op de weg gereden mag worden.

Inmiddels bestaat Linhai uit 60 fabrieken, is één van de grootste bedrijven in China, heeft meer dan 2.500 werknemers en is actief in de automotive sector, de bosbouw, petrochemische industrie en produceren ze meer dan 5.000.000 producten op jaarbasis! Bepaald geen kleine speler dus!

Linhai brochures (klik op de link):